Płyn do mycia sanitariatów i łazienek Clinex W3 Active 1 l

Płyn do mycia sanitariatów i łazienek Clinex W3 Active 1 l
11,69 zł

 

 

Gotowy do użycia preparat do mycia sanitariatów i łazienek

Clinex W3 Active 1 L

 

Właściwości produktu

Polimerowy preparat przeznaczony do czyszczenia i zabezpieczenia powierzchni kwasoodpornych. Zawarte w preparacie substancje aktywne doskonale usuwają zabrudzenia z czyszczonych powierzchni. Skutecznie usuwa rdzawe i kamienne nacieki, tłusty brud, osady wapienne i mydlane. Produkt pozostawia świeży zapach i nadaje delikatny połysk. Polimery zastosowane w preparacie opóźniają efekt ponownego osadzania się brudu oraz ułatwiają proces kolejnego mycia tworząc na mytych powierzchniach film ochronny.

 

Zastosowanie

Produkt do zastosowań profesjonalnych. Środek zalecany do skutecznego czyszczenia grilli, piekarników,rożna, rusztów oraz płyt grzewczych, kuchenek gazowych, patelni,komór wędzarniczych itp. Nie niszczy powierzchni emaliowanych. Możebyć stosowany w technologii „aktywnej piany”. Nie należy stosować na powierzchniach mało odpornych na działanie alkaliów.

 

Sposób użycia

Spryskaj zabrudzoną powierzchnię preparatem, usuń brud, osady oraz nacieki, spłucz bieżącą wodą. Aby zabezpieczyć powierzchnię przed ponownym osadzaniem zanieczyszczeń, spryskaj powierzchnię ponownie, odczekaj chwilę, spłucz bieżącą wodą. Nie wycieraj do sucha

 

 

Cena brutto za opakowanie 1l